دسته بندی ها
سبد خرید شما

اسپیسر استیل

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

خرید اسپیسر استیل


خرید اسپیسر استیل یا فیکسچر تابلو از ایران استیل و فروشگاه اینترنتی استیل وان

برای خرید اسپیسر های استیل در سایز ها و ابعاد مختلف در تنوعی فوق العاده ، شما مشتریان گرانقدر استیل وان با مراجعه به لیست سایز های موجود ازین محصول که در قسمت پایینی آورده شده می توانید محصول مد نظر خود را انتخاب نموده نموده و از طریق شماره های درج شده داخل سایت برای مشاوره فنی رایگان و استعلام قیمت و موجودی این محصول با کارشناسان استیل وان تماس حاصل فرمایید.

 

راهنما خرید اسپیسر استیل

 

اسپیسر استیل چیست؟

اسپیسر استیل یا فیکسچر تابلو نوعی پیچ نگهدارنده تابلو بر روی دیوار و یا نگهدارنده شیشه بر روی میز یا تابلو ها می باشد. از دیگر نام های اسپیسر های استیل می توان به پایه واسط ، پیچ فیکسچر یا استند آف ( در لفظ انگلیسی : Standoffs ) اشاره نمود.

تابلوهایی که بوسیله پایه فیکسچر نصب می‌شوند حامل پیام های اطلاعات محور به مراجعین مانند تابلو های راهنمای طبقات ، تبلو های شیشه ای منقش به لوگو و نام شرکت یا مجموعه ، کاربری فضاها و یا علامات و نشانه‌های قراردادی هستند و با استفاده از این اسپیسرها می‌توان انواع گوناگون تابلوهایی با کاربرد ذکر شده را در ابعاد مختلف و بسیار ساده بر روی دیوار نصب کرد.

 

کاربرد اسپیسر استیل

  1. نصب تابلو پلکسی گلاس با استحکام زیاد بر روی دیوار
  2. استفاده در صنایع دکوراتیو و ساخت میزهای دارای شیشه ی رویی
  3. نصب تابلو های راهنما یا تبلیغاتی در ساختمان ها ، بیمارستان ها و شرکت ها

 

اجزا تشکیل دهنده اسپیسر استیل

پیچ اسپیسر از دو بخش پایه اصلی و پیچ رویی تشکیل شده است. برای نصب تابلو روی دیوار ابتدا باید پایه اسپیسر را به دیوار پیچ کنید و بعد از اینکه تابلو را در جای خود قرار دادید، پیچ رویی اسپیسر را ببندید و در مورد میز موارد ذکر شده در ارتباط با پایه میز همچنان صادق است.

فیکسچر باعث می‌شود تابلو و یا شیشه میز شما با فاصله از دیوار و پایه میز نصب شود و این فاصله بستگی به ارتفاع پایه فیکسچر دارد.

 

خرید و قیمت فیکسچر تابلو

شما مشتریان گرامی با مراجعه به جدول فوق به تنوعی بالا از فیکسچر ها و اسپیسر های استیل در ابهاد و سایز های مختلف دسترسی داشته که میتوانید با تماس از طریق تلفن های درج شده داخل سایت ، از قیمت ها و موجودی اسپیسر مدنظرتان آگاهی یابید و از مشاوره فنی رایگان کارشناسان ما در مجموعه استیل وان بهره مند گردید.

 

نصب اسپیسر پلکسی گلاس و ویژگی های این اسپیسر ها

اسپیسر های استیل علاوه بر دارا بودن زیبایی ظاهری به سبب سطوح صیقلی براق یا مات ضد زنگ ، بسیار راحت نصب و اجرا نیز می‌شوند. فاصله ای ایجاد شده توسط پایه نگهدارنده‌ها مابین تابلو پلکسی گلاس و سطح نصب سبب بهتر دیده شدن تابلو و زیبایی دو چندان آن می گردد.

به طور معمول تابلوهای راهنما برای نصب بر روی دیوار نیازمند ۴ عدد پیچ فیکسچر در ۴ گوشه تابلو جهت بهترین و اصولی ترین نصب می‌باشد. این اسپیسر های ضدخش استیل در کنار زیبایی ظاهری شان، بسیار راحت نیز قابل نصب هستند و به طور کلی روی هر سطحی که امکان و استحکام کافی جهت پیچ شدن را دارا باشد ، امکان نصب دارند.

جنس پیچ فیکسچر از استیل ضدزنگ و ضدخش می‌باشد که رویه صیقل خورده آیینه ای براق یا مات دارند. همچنین وجود سایزهای مختلف و متنوع این پایه های دیواری تابلو سبب می‌شود نصب انواع تابلو پلکسی گلاس با ضخامت و ابعاد گوناگون امکان پذیر گردد.

سایزهای مختلف در اسپیسر ها شامل قسمت های مختلف آن‌ها می شود. این تنوع در طول استوانه ای شکل آن‌ها، قطر استوانه آن‌ها و همچنین ضخامتی که مناسب نگهداری آن هستند می باشد.

جنس فلزی فیکسچر های استیل سبب می‌شود تابلو پلکسی گلاس با استحکام زیاد روی دیوار نصب گردد.

استفاده از واشرهای لاستیکی نیز در محل چفت شدن پیچ اسپیسر و شیشه تابلو ، سبب ثبات و پایداری هرچه بیشتر تابلو پلکسی گلاس و عدم ایجاد شکستگه و خش بر روی شیشه می گردد به گونه ای که معمولا طول عمر این پایه واسط تابلو ها حتی بیشتر از خود تابلوی راهنما است!

 

فضاهای کاربردی انواع اسپیسر تابلو پلکسی گلاس

  • ساختمان‌های اداری و شرکت ها
  • تابلو های تبلیغاتی در مجموعه های تجاری و فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای
  • فضاهای درمانی، پزشکی و بیمارستان‌ها
  • پارکینگ‌ها و فضاهای باز و عمومی ساختمانها به عنوان تابلو اعلانات
  • پارک‌ها و فضاهای تفریحی سرپوشیده نظیر شهربازی های سرپوشیده

 

فروشگاه اینترنتی استیل وان

با تشکر از همراهی شما