دسته بندی ها
سبد خرید شما

نبشی و گرده ماهی استیل

نمايش 1 تا 16 از 18 (2 صفحه)

نبشی و گرده ماهی استیل


نبشی استیل چیست؟

نبشی استیل مقطعی است که در سازه های مختلف استفاده شده و از مهم ترین پروفیل های ساختمانی محسوب می شود که به صورت مرکب و منفرد در ساختمان ها و صنعت ساختمان سازی استفاده می گردد.

خرید نبشی استیل

 

کاربرد نبشی های استیل

از "نبشی های استیل" عموما جهت اتصال پل ها به ستون ها و یا اتصال ستون ها به صفحات در فونداسیون ها و یا تیر های ساختمانی آهنی به بیم های باربر و همچنین برای ساختن ستون و خرپا به کار می روند.

از "نبشی های استیل دکوراتیو" و "نبشی های استیل طلایی" در دیزاین های داخلی و خارجی ساختمان و همچنین در کابین های آسانسور استفاده می شود و به نوعی از نبشی های مورد استفاده در آسانسورها "نبشی لقمه ای" می گویند.

خرید نبشی استیل

 

فرایند ساخت نبشی استیل

پایه اصلی تولید نبشی های استیل همان شمش استیل بوده که در انواع پرسی و فابریک تولید می گردند.

1. در نوع پرسی نبشی استیل ، طی فرایند خم کردن ورق با دستگاه رول فرمینگ و طی مراحل برش کاری ، ورق ها به اشکال مختلف V , L تبدیل می شوند.

2. در تولید به شکل فابریک ، استیل گداخت در فرایند های نورد گرم یا سرد به نبشی ستیل تبدیل می گردد.

خرید نبشی استیل

 

خرید نبشی استیل

ایران استیل مفتخر است با کیفیت ترین انواع نبشی استیل را به مشتریان گرانقدر خود ارائه نموده و شما مشتریان عزیز ، جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع نبشی استیل می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ایران استیل تماس حاصل فرمایید.

خرید نبشی استیل

 

گرده ماهی استیل

گرده ماهی یکی از انواع پروفیل های استیل دکوراتیو جهت نصب پارکت لمینت می باشد و برای سطوح دارای اختلاف سطح ، در کابینت ها و یا در انتهای کار مورد استفاده قرار می گیرد.

از انواع "گرده ماهی استیل" می توان به گرده ماهی استیل سیلور و گرده ماهی استیل طلایی اشاره نمود.

همچنین از گرده ماهی استیل جهت پوشش درز ها ، فاصله بین موکت ها و ... استفاده می شود.

خرید گرده ماهی استیل

خرید گرده ماهی استیل

 

خرید گرده ماهی استیل

برای آگاهی از قیمت و نحوه خرید جدیدترین انواع گرده ماهی استیل و مشاوره فنی رایگان می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت از فروشگاه ایران استیل تماس حاصل نموده و از خدمات و پیشنهادات متخصصان ما بهره مند شوید.

خرید گرده ماهی استیل

خرید گرده ماهی استیل