دسته بندی ها
سبد خرید شما

گرده ماهی نگیر

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

خرید گرده ماهی استیل


شاید واژه ی گرده ماهی استیل یا اساسا کاربرد این محصول برای شما آشنا نباشد ، لذا در ادامه به بررسی کاربرد ها و مدل های این محصول زیبا میپردازیم.

خرید گرده ماهی استیل

 

کاربرد گرده ماهی استیل

خرید گرده ماهی استیل معمولا جهت پوشاندن قسمت های انتهایی و یا تقاطع دو محصول با هم مانند موکت ، پارکت لمینیت و کفپوش استفاده میشود. با استفاده این محصول به سبب زیبایی خاص و درخشندگی حاصل از رفلکس محصولات استیل زیبایی خاصی به کف منزل یا محل کار خود می دهید و باعث استحکام موکت و یا لمینیت شما می شود و طول عمر آن رو طولانی تر میکند چون معمولا بخاطر تردد و رفت آمد زیاد ممکن است موکت یا پارکت شما از بین برود.

اگر دقت کرده باشید در دفاتر شیک با کفپوش پارکت این محصول را در دو رنگ طلایی و نقره ای مشاهده کرده اید.

خرید گرده ماهی استیل نقره ای

 

مدل های گرده ماهی استیل

گرده ماهی ها معمولا در طرح های ساده به رنگ های نقره ای و طلایی آینه ای و به عرض های 2 تا 5 سانتی متری عرضه می شوند که به سبب درخشندگی و ظاهر لوکس از اقبال مناسبی برخوردارند اما معمولا بواسطه ی واردکنندگان محدود ، این محصول زیبا و شکیل به صورت محدود و با دسترسی دشوار در اختیار مشتریان قرار می گیرد لذا فروشگاه ایران استیل با در نظر گرفتن این نقیضه با راه اندازی سایت استیل وان در تلاش است این محصول را با سهولت بیشتر در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار دهد.

خرد گرده ماهی استیل طلایی

 

در نهایت می توان گفت گرده ماهی استیل ، از دسته پروفیل های استیل دکوراتیو به شمار می آیند که شما آن ها را در کنار نبشی های استیل مشاهده میکنید.

از گرده ماهی استیل در انتهای کابینت ها و برای اتصال دو تکه از کابینت جهت زیبایی بیشتر نیز استفاده می گردد.

خرید گرده ماهی سیلور

 

خرید گرده ماهی استیل از فروشگاه ایران استیل

شما مشتریان گرانقدر ایران استیل میتوانید ضمن آگاهی از قیمت گرده ماهی ها ، مشاهده مشخصات و تصاویر محصول داخل وبسایت استیل وان (www.steelone.ir) ، جهت تکمیل خرید و مشاوره فنی توسط کارشناسان مجموعه ایران استیل ، با تلفن های درج شده داخل وبسایت با ما تماس حاصل فرمایید.