دسته بندی ها
سبد خرید شما

گوی استیل

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

گوی های استیل ضد زنگ دکوراتیو


گوی استیل دکوراتیو (در لفظ انگلیسی: Stainless Steel Sphere) از جمله قطعات استیل دکوراتیو کاربردی جهت تزئینات لوکس و خاص می باشد.

خرید گوی استیل ضد زنگ معمولا جهت فضا سازی ها ، در آبنما ها ، بکاربردن در لوگوی فیزیکی شرکتها و ... صورت می پردازد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

خرید گوی استیل

 

گوی های بزرگ استیل ضد آب برای استفاده در فواره ها

گوی های استیل ضد زنگ را می توان برای نصب در حوضچه آبنما تولید کرد. آب از بالای کره در سراسر سطح صیقلی آینه ای شکل آن جریان خواهد داشت و اندازه های بزرگ آن تا قطر 84 اینچ قابل ساخت هستند.

شما می توانید با استفاده از یک یا چند آب نمای کروی از جنس استنلس استیل، طراحی چشمه آب چشمگیری ایجاد کنید که در ادامه عکس هایی از نمونه های اجرا شده در سایر نقاط جهان را خواهیم دید.

خرید کره استیل

 

فواره های کره ای استیل با کیفیت بالا و بادوام

این کره های استیل از کیفیت و صافی سطح بالایی برخوردار بوده و آیینه ای بودن سطح آن جلوه ای ویژه ای به محیط و آبنما می بخشد. آلیاژ این کره ها  از فولاد مقاوم در برابر زنگ زدگی 304 می باشد.

کره و گوی استیل

 

ویژگی‌ های فواره های آب کروی فولاد ضد زنگ ما، گزینه ای مدرن برای طراحی باغ یا منظره شماست. آب به آرامی بر روی سطح صیقلی آینه ای بسیار بازتابنده کره ها موج می زند و جلوه ای متعالی و تسکین دهنده ایجاد می کند که آنها را به یک مجسمه مرکزی ایده آل آبنما برای هر حیاط، عرشه، پاسیو یا باغ امروزی تبدیل می کند.

آبنما کروی استیل

 

خرید گوی استیل ضد خش در ابعاد مختلف و سفارشی از فروشگاه ایران استیل

شما مشتریان گرانقدر ایران استیل و فروشگاه اینترنتی استیل وان می توانید این محصول فوق العاده زیبا را در ابعاد مختلف و پس از دریافت مشاوره فنی رایگان از کارشناسان ما در فروگاه ایران استیل به صورت حضوری یا اینترنتی تهیه فرمایید