دسته بندی ها
سبد خرید شما

یراق آلات سربی

نمايش 1 تا 16 از 65 (5 صفحه)

خرید یراق آلات سربی


در این صفحه به بررسی محصولات فروشگاه ایران استیل در حوزه ی خرید یراق آلات سربی ( در لفظ انگلیسی: Buying decorative lead fittings) می پردازیم.

امروزه به مجموعه ی ابزارآلات فلزی مورد استفاده در صنایع و منازل که کاربرد های متفاوت صنعتی و تزئینی دارند و به واسطه ی ذوب کردن فلز و فرم دهی توسط قالب ساخته و آبکاری می شوند ، یراق می گویند.

خرید آویز حوله استیل طلایی

 

کاربرد یراق آلات سربی

یراق آلات سربی همه جا و همیشه در جهت آسان کردن کارها و تزئین منزل ، محیط کار و ... در کنار ما بکار رفته اند.

خرید یراق آلات سربی که زیر مجموعه خرید یراق آلات دکوراتیو می باشد ، برای مواردی نظیر اسپیسر های نگه دارنده ی شیشه ی میز ها ، پایه های استیل مبل ، دستگیره درب و پنجره ، قلاب های آویز لباس استیل ، جا حوله ای استیل یا آویز حوله استیل طلایی و نقره ای و ... صورت می پذیرد.یا قوطی استیل به کار

یراق آلات سربی همواره مکملی بسیار مهم برای اجرا و نصب و کارآمد ترین پروفیل های استیل در ساخت لوازم دکوراتیو می باشند ، به عنوان مثال هرجا لوله یا قوطی استیل در دکوراسیونی مانند انواع کمدها ، ویترین ها و سرویس ها بکار رفته باشد نیاز به پایه ای دارند در غیر این صورت با مشکلات فراوانی برای نصب و اجرایی کردن مواجه خواهد شد.

خرید دستگیره سالمندی استیل

 

انواع یراق آلات سربی

1. خرید پایه چپقی استیل ( Buying clothess passes the place )

این محصول در 2 مدل پایه چپقی ته باز و پایه چپقی ته بسته تولید شده که جهت عبور لوله استیل طراحی گردیده و از کاربرد های آن می توان به نگهدارنده دستگیره استیل کابین آسانسور و نگه دارنده لوله آویز استیل داخل کمد لباس اشاره نمود.

خرید پایه چپقی استیل

 

2. خرید پایه کمدی ، پایه استکانی و پایه فلنجی استیل (  Buying Flanged base series )

این محصولات به عنوان هولدر و نگهدارنده ی لوله ی استیل داخل کمد دیواری و گاها داخل کابین آسانسور ، هولدر لوله های استیل داخل مترو و اتوبوس و ... کاربرد دارند. این پایه فلنجی ها از محصولات بسیار پرکاربرد در حوزه ی خرید یراق آلات سربی می باشند.

خرید پایه استکانی طلایی

 

3. خرید رابط دو راهی ، 3 راهی و 4 راهی استیل ( Buying two-way, 3-way and 4-way steel connectors )

همانطور که از نام محصول مشخص است ، این چند راهی های استیل رابط و نگهدارنده لوله های استیل در جهت های مختلف میباشند که در مدل های طلایی و نقره ای مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید 3 راهی کنج استیل طلایی

 

4. خرید پایه آویز حوله ، پایه خط دار و خرید پایه موشکی استیل ( Buying Patterned tube seat series )

از جمله اقلام پرفروش در یراق آلات سربی می توان به موارد فوق اشاره نمود زیرا کاربر های فراوان و ضروری در هر منزل دارند از جمله پایه سربی جا حوله ای ، پایه خط دار ها به عنوان نگهدارنده میله و پایه موشکی استیل نیز که به عنوان دستگیره ، آویز لباس و آویز حوله پایه تک در سرویس بهداشتی و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید پایه خط دار استیل نقره ای

خرید آویز حوله پایه تک طلایی

 

5. خرید قلاب و آویز لباس استیل ( Buying clothes hook )

از دیگر انواع یراق آلات سربی می توان به قلاب های لیاس استیل یا رخت آویز های استیل اشاره نمود که برای استفاده در کمد های آویز لباس مهمان ، سرویس بهداشتی و حمام کاربرد دارند.

خرید قلاب آویز لباس استیل

خرید قلاب استیل طلایی

 

6. خرید دستگیره تاشو پنجره استیل ( Buying Steel window folding handle )

دستگیره های تاشو استیل نیز برای پنجره ها و در های کشویی تراس و سایر مکان ها کاربرد دارند.

خرید قفل رگال استیل مشکی

خرید پایه رگال استیل مشکی

 

خرید یراق آلات سربی از فروشگاه آنلاین ایران استیل

شما مشتریان گرانقدر میتوانید ضمن دریافت مشاوره ی فنی رایگان از متخصصین ما در فروشگاه اینترنتی ایران استیل ، یراق آلات سربی مورد نظر خود را با ضمانت اصالت و کیفیت کالا و با ارسال اکسپرس و یا به صورت حضوری از فروشگاه ایران استیل کریمی واقع در پامنار - استان تهران ، دریافت نمایید.