سیاست حفظ حریم خصوصی مشتریان ایران استیل


فروشگاه اینترنتی استیل وان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات وب‌سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت می‏‌کندو در این راستا با بکارگیری کارشناسان می کوشد خللی درسیستم حفاظت از اطلاعات مشتریان بروز ندهد.
ایران استیل با رعایت تمامی موارد امنیتی برای حفاظت از اطلاعات مشتریان خود تا حد امکان از حریم شخصی مشتریان و اعضاء فروشگاه اینترنتی استیل وان دفاع می‌کند و در این راستا، فناوری‌های مورد نیاز برای امنیت هرچه بیشتر کاربران سایت را، مورد استفاده قرارمی‌دهد. لذا شایسته است کاربران عزیز هم در حفظ و مراقبت از نام کاربری، کلمه‌ی عبور و پست الکترونیکی خود کوشا باشند.
در صورت مشاهده‌ی هرگونه اشکال و خلل در فعالیت وب‌سایت اینترنتی استیل وان ، مشاهدات خود را را به آدرس info@steelone.com ارسال فرمایید و یا از طریق شماره تلفن 02133902011 اعلام نمایید.
شایان ذکر است مشتریان محترم قبل از ثبت نام در وب‌سایت استیل وان امکان خرید محصولات را ندارند. لذا جهت دریافت خدمات مناسب از این وب‌سایت لطفا فرم ثبت نام را با اطلاعات صحیح تکمیل فرمایید تا همکاران ما توانایی ارائه خدمات هرچه سریعتر و مناسب تر و آنطور که شایسته و بایسته است به شما مشتریان گرانقدر را داشته باشند.
بدیهی است هر گونه سوء استفاده از امکانات و اطلاعات سایت استیل وان فروشگاه ایران استیل با برخورد قانونی مواجه خواهد شد.